O dilerstwie

Największy w Małopolsce i na Podkarpaciu partner Renault. Nam możesz zaufać!

O nas


Grupa Auto Spektrum to największy w Małopolsce i na Podkarpaciu autoryzowany dealer Renault. Swoje oddziały posiada w największych miastach południowej Polski: w centrum Krakowa, w Krakowie Bielanach (przy A4), Rzeszowie, Tarnowie, Nowym Sączu oraz Wieliczce.

Grupa Auto Spektrum powstała w 2013 roku jako fuzja trzech dealerów z południowo-wschodniej Polski. W jej skład weszły takie firmy jak: Zodiac, Lisowski i Mador-Gadocha, obecne na motoryzacyjnym rynku Polski od prawie 3-ech dekad. W wyniku tego porozumienia powstał największy dealer Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu, co potwierdza fakt, że już w pierwszym roku wspólnej działalności Grupa Auto Spektrum znalazła się na liście TOP50 największych firm dealerskich w Polsce.

W 2014 roku, na 5-tym ogólnopolskim Kongresie Dealerów Samochodowych, Firma została również uhonorowana jako Najlepsza Duża Grupa Dealerska w Polsce.

Dealerstwa Grupy Auto Spektrum zapewniają pełen wachlarz usług. Każdy oddział posiada szeroką ofertę gamy samochodów osobowych i dostawczych oraz profesjonalne doradztwo serwisowe. W naszych salonach w Krakowie Bielanach, Wieliczce i Jaworzu znajduje się także parking samochodów używanych Renault Selections, który oferuje do sprzedaży samochody używane z gwarancją.

Grupa Auto Spektrum posiada również prawdziwe centra biznesowe - czyli dedykowane obsłudze klienta biznesowego i flotowego działy PRO+, przygotowujące oferty na nawet najbardziej wyspecjalizowane samochody zabudowane.

Dopełnieniem całego wachlarza usług, są działy specjalizujące się w ubezpieczeniach i finansach, które przygotowują najkorzystniejsze oferty kredytowe, leasingowe i ubezpieczenia dla samochodów swoich klientów.