RENAULT KANGOO VAN

Innowacyjny samochód dostawczy

8e845d8d4b.webp

Innowacyjny samochód dostawczy

Pracujesz w przestrzeni miejskiej? Kangoo Van daje rozwiązanie, na które czekałeś dzięki nowej funkcji Open Sesame by Renault. Dzięki przegrodzie pełnej z blachy lub odchylanej przegrodzie z kraty Kangoo Van spełni Twoje codzienne potrzeby. Przy pojemności ładunkowej od 3,3m3 do 3,9m3 łatwo pomieści towary oraz sprzęt. Jeśli pracujesz w przestrzeni miejskiej idealnym rozwiązaniem będzie funkcja Open Sesame by Renault ułatwiająca dostęp do ładunku od boku pojazdu.

wyposażenie

Technologia stworzona dla przedsiębiorców

86a236ae87.webp

Open Sesame by Renault

Pracując w centrach miast często nie jest łatwo dostać się do przestrzeni ładunkowej korzystając z drzwi tylnych. Wyposażony w największy boczny otwór załadunkowy (1,45m) Kangoo Van umożliwia łatwy dostęp do transportowanego ładunku. Nic prostszego!

279de52831.webp

11 systemów wspomagania jazdy

W przestrzeni miejskiej lub podczas długich tras, Kangoo Van zapewnia bezpieczeństwo dzięki systemowi wspomagania nagłego hamowania oraz asystentowi utrzymania pasa ruchu. Miej oko na to, co się dzieje za samochodem dzięki zastępującej lusterko wsteczne kamerze Rear View Assist. Jedź bezpiecznie dzięki systemom wspomagania jazdy Kangoo Van...

163e7438dc.webp

System multimedialny EASY LINK

Aby doświadczyć nowoczesnego i spersonalizowanego stylu jazdy, podłącz swój smartfon i ciesz się aplikacjami i usługami online na 8” ekranie centralnym kompatybilnego z Android Auto i Apple Carplay systemu multimedialnego EASY LINK.

e5170b529b.webp

Transport towarów

Przesyłki kurierskie, street food lub transport łatwo psujących się artykułów? Poznaj nasze dedykowane rozwiązania:

  • Komora izotermiczna lub chłodnicza
  • Food truck, samochód eventowy
  • Transport przesyłek